Top 5 protizánětlivých potravin (nejlepší seznam)

Top 5 protizánětlivých potravin (nejlepší seznam)

Jednou z nejvíce ignorovaných příčin absolutně nejnormálnějších nemocí, které dnes trápí naši širokou veřejnost, je zhoršení. Zde je seznam doporučených protizánětlivých potravin a protizánětlivá dieta.

V okamžiku, kdy projdeme měřeními, můžeme vidět, že hypertenze, astma, koronární onemocnění a bolesti kloubů sdílejí prakticky jeden důvod, a to je podráždění.

Povznášející zprávou je, že podráždění lze v zásadě potlačit zavedením několika vylepšení vaší stravovací rutiny. V tomto článku se podíváme na energeticky nejvíce doporučené druhy uklidňujících potravin a na to, jak je lze využít k léčbě a předcházení nemocí.

Základy. Měli bychom začít tím, že se podíváme na to, co dělá zdroje uklidňující potravy silnými a jak to lze využít ve váš potenciální prospěch.

Zmírňující zdroje potravy lze z větší části nalézt ve staromódní stravě nových produktů z půdy, prakticky bez červeného masa. Primárně budeme hledat tyto tři vlastnosti a zároveň přemýšlet o tom, jaké zdroje potravy se slušně shodují:

Bohatství Omega-3
Vysoký obsah látek pro prevenci rakoviny
Mnoho základních nenasycených tuků

V podstatě jde o středomořskou stravovací rutinu, kterou vedou naši řečtí partneři. Tato opravná dieta zdůrazňuje četnou zeleninu, divoké přírodní produkty, bílé maso a semena s velkým množstvím omega-3.

Jednou z nejzákladnějších složek boje proti podráždění je udržení legitimní harmonie mezi zdroji potravy bohatými na draslík a sodík.

Oba tyto minerály spolupracují na čištění našeho těla a zadržování jedů ve vývoji. Co kdybychom se teď podívali na část základů zmírňující diety, které můžeme najít u všech obchodníků s potravinami v sousedství.

Bok Choy je jednou z nejznámějších superpotravin.

Bok Choy se v poslední době stal velmi rozšířeným pro svou vysokou míru posílení buněk, živin a minerálů. Nejpozoruhodnější z nich je něco, co mnozí označují jako kyseliny hydroxyskořicové, což jsou silné buněčné výztuže, které absolutně pomohou se zhoršením.

Bok Choy je extrémně silná a pružná zelenina, která se může hodit do jakéhokoli vegetariánského pokrmu, díky čemuž je základem uklidňující stravy.

Celer a celerová semínka

Výhody konzumace celeru jsou bohaté.

Uklidňující schopnosti celeru prokázaly, že pomáhají s dalším rozvojem oběhového napětí, snižují hladinu cholesterolu a dokonce předcházejí koronárním onemocněním.

Semena celeru, lze vystopovat v mnoha strukturách, mají uklidňující schopnosti a také další výhodu, že pomáhají odvrátit bakteriální kontaminaci. Stejně tak celer je fenomenálním pevným místem pro draslík, od kterého naše těla očekávají, že vyplaví jedy.

Borůvky jsou prakticky okouzleny vlastním přičiněním.

Stravovací rutina bohatá na borůvky může mít řadu zdravotních výhod od dále vyvinutého zraku až po pomalejší mentální zhoršování a dokonalejší koordinované pohyby.

Buněčné posílení odpovědné za zmírňující účinky borůvek je kvercetin, což je látka sledovaná v nových odrůdách potravin, která pomáhá předcházet podráždění a dokonce pomáhá v boji proti malignímu růstu. Výhody nekončí, jeden šálek borůvek může obsahovat až čtvrtinu denního zdroje vitamínů K a C.

Přidejte borůvky do svých smoothies nebo nápojů každý den.

Losos je skvělým zdrojem omega-3 a nenasycených tuků.

Několik vyšetření ukázalo, že omega-3 nenasycené tuky jsou zásadní pro snížení hazardu s neustálou nemocí způsobenou podrážděním, jako je koronární onemocnění a bolesti kloubů.

U lidí je omega-3 sledována v mozku a je základem pro pohodu a duševní schopnosti naší mysli.

Lněná semínka jsou jednou z nejvíce buněčně vyztužených potravinových odrůd na tomto sešlém.

Výhody této skvělé superpotraviny zahrnují nepřítele zrání a dále rozvinutou chemickou rovnováhu.

Lněná semínka jsou zásadně kontrolována fytonutrientem zvaným lignany, které poskytují četné výhody posílení buněk. Chcete-li využít této silné zmírňující potravy, zkuste semena rozdrtit. Vaše tělo si tak může oddělit většinu doplňků stravy.