BBQ SEKANÁŘKA

BBQ SEKANÁŘKA

Čas od času dostanu sentimentální náladu na babiččinu sekanou. Mám vlastně teplé chvilky, když ho poprvé konzumuji u jejího jídelního stolu, a také bych to rád probral se svou domácností.

V současné době mám vlastně svůj velmi osobní pokrm pro toto zahřívací pohodlí. Je to tradiční jídlo ve Spojených státech, protože je nejlepší a jistě pohodlně nasytí jídelní stůl zaplněný domácnostmi nebo dokonce návštěvníky.

Tato sekaná je vlastně vášnivá směs mletého hovězího masa, cibule, worcesterské omáčky a strouhanky. Kečup je vlastně kombinován tak, aby obsahoval rajčatově sladkou chuť, stejně jako koření na sekanou mu dodává tradiční sekanou chuť!

V čele všeho spolu s chutným BBQ leštěm, které je vytvořeno spolu se směsí vaší oblíbené BBQ omáčky a také s trochou tekutého kouře. Je to pokrm, který by mohl být předán do výroby!

 

BBQ SEKANÁŘKA

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to fantastické pro zbytky! Zatímco připravujete jídlo, můžete se také připravit na zbytky! Tato sekaná se skvěle chladí i ohřívá!

Je to jednoduché směrem k vytvoření! Na sporáku to chvíli trvá, ale příprava je vlastně jednoduchá!

Ideální pro oslavy večeře! Jednoduché vydělávání, jednoduché plnění. Stejně jako je dost pro 10!

🥘 Potřebné materiály

Cokoli na tomto seznamu je ve skutečnosti snadno nabízeno ve většině supermarketů. Kečup a worcesterská omáčka dodávají tomuto jídlu jeho vlastní tradiční preference!

SEKANÁŘKA

2 kila mletého hovězího masa navíc – já jako mleté ​​sklíčidlo, ale můžete snadno použít i kombinaci mletého mletého vepřového a hovězího masa.
½ hrnku Cibule bílé barvy – Nažloutlá cibule také funguje vpravo dole. Nastrouhané nebo i pečlivě nakrájené na kostičky.
1 ½ hrnku Obyčejná strouhanka – pomáhá nasytit vlhkost a zároveň udržovat cokoli u sebe.
3 Big Eggs – Vejce pomáhají vytvořit to dostatečně silné směrem k kusu.
1 polévková lžíce koření na sekanou – tato lahodná chuť obvykle zahrnuje sušenou hořčici, papriku, česnek a cibulový prášek a tak dále.
⅓ hrnek Kečup – Vyžadujete rajčatovou chuť kečupu, je to základní složka hned dole.
1 polévková lžíce worcesterské omáčky – líbí se mi chutná chuť, kterou obsahuje!

BBQ GLAZE

1 hrnek BBQ omáčky – vyberte si svou preferovanou!
1 lžička tekutého kouře (volitelně) – Pokud máte rádi skvělou kouřovou preferenci BBQ, zkuste to přidat do omáčky.

 

🧂 NÁHRADY A DOPLŇKY

Panko – Pokud neudržujete strouhanku, panko se v tomto pokrmu jistě také uplatní. Alternativa v poměru 1:1.

Hnědý cukr – Chcete-li do sekané vnést trochu sladké chuti, zkuste přidat trochu nahnědlého cukru! Začněte trochu s hotovou polévkovou lžící a v případě potřeby vylepšete následující příležitost, kterou vytvoříte.

Kajenský pepř – Pro mé milovníky koření k dispozici, kajenský pepř jistě unese teplo! Stejně jako nahnědlý cukr, začněte trochu a podle potřeby vylepšujte. Po přípravě můžete na svůj soukromý kousek snadno neustále stříkat mnohem více.

Houbová omáčka – I když to zcela jistě zcela změní preference jídla, můžete snadno určitě vyměnit BBQ leštidlo na houbovou omáčku za chutnou a bohatou variantu.

Načervenalá salsa – I když je to trochu hodně extra neobvyklé, můžete snadno zařadit načervenalou salsu na povrch sekané. Určitě to trochu změní chutě a také zahrne mnohem více rajčatové preference.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Určitě existují 2 komponenty k tomuto pokrmu. Smíchejte svůj grilovací krém, zatímco sekaná začne připravovat jídlo!

SEKANÁŘKA

1. Předehřejte si sporák

Zcela na začátku, sbírejte svůj sporák směrem k 350℉ (175℃), stejně jako použijte pergamenovou zprávu ke sběru lemovaného varného listu. Můžete snadno také jemně naolejovat pánev na smažení bochníků 9 x 5 palců.

2. Smíchejte komponenty sekané

Následně rozemlejte vyhovující komponenty přímo do velké mixovací nádoby: 2 kila mletého hovězího masa navíc, 1 ½ běžné strouhanky, ½ hrnku nakrájené nebo dokonce nastrouhané bílé cibule, 3 velká zničená vejce, 1 polévková lžíce koření na sekanou (* viz poznámka ), ⅓ hrnku kečupu a také 1 polévková lžíce worcesterské omáčky. Integrujte všechny komponenty až do správného začlenění. Nemíchejte příliš (*viz podrobnosti).

3. Přesuňte se směrem k pánvi

Poté masovou směs vtlačte přímo do ošatky nebo ji dokonce vytvarujte přímo do bochníku na plechu. V obou případech by měla být skutečně navršená navrch a také kolem přesně stejných rozměrů jako pánev na smažení.

4. Vařte

Umístěte pánev na sporák na střední polici a vařte padesát minut.

BBQ GLAZE

1. polský

Když je sekaná skutečně připravená, vyndejte ji a na vrchní část dejte 1 hrnek BBQ omáčky nebo dokonce, pokud chcete, směs BBQ omáčky a 1 lžičku tekutého kouře. Vařte dalších 10 až 20 minut a vyjměte je, když vnitřní teplota dosáhne 155℉ (68℃).

2. Odpadní potrubí a také zbytek

Po 2. době přípravy jídla odstraňte sekanou ze sporáku a vypusťte případný přebytečný olej. Nechte působit 10 minut.

3. Kus i provedení

Sekaná si jistě zachová přípravu jídla, protože je relaxační, stejně jako úroveň vnitřní teploty se určitě dostane na doporučení USDA 160℉ (71℃). Poté vystupujte a koukejte.

🥗 STRANY

BBQ sekaná je vlastně neuvěřitelná prakticky se vším, zvláště se smetanou kapustou nebo dokonce dvakrát pečenými bramborami. Ozdobte snítkou petrželky nebo dokonce postřikem čerstvé cibule.

 

Author: Peter Ramirez